اگر به یک ساعت هوشمند نیاز دارید که علاوه بر زیبایی بتواند اعلان‌های مهم را از گوشی شما نمایش دهد و البته نیازی به شارژ روزانه آن نداشته باشید اچ‌پی با همکاری طراح معروف آیزاک میزراهی ساعت رؤیایی شما را عرضه کرده است!

همان‌طور که از تصاویر متوجه شدید در واقع تنها بخش هوشمند این ساعت صفحه‌نمایش کوچک LED آن است که پشت صفحه ساعت مخفی شده است. به این ترتیب خبری از سیستم عامل و یا اپلیکیشن نیست اما می‌توانید برخی امکانات ساعت‌های هوشمند مثل نمایش اعلان پیام‌ها و شمارش گام‌ها را داشته باشید.

این ساعت از بدنه 42 میلی‌متری استیل و یا طلایی با کریستال‌های سوارفسکی بهره می‌برد و می‌تواند تا سه اتمسفر فشار آب را نیز تحمل کرده و از این نظر بهتر از ساعت‌های هوشمند باشد. بند ساعت نیز استاندارد بوده و می‌توانید آن را با هر بند دلخواهتان تعویض کنید. باتری ساعت و بخش هوشمند آن مستقل از یکدیگر بوده و بخش هوشمند قادر است با هر شارژ 5 روز شما را همراهی کند. این ساعت را می‌توانید به گوشی‌های اندروید با اندروید کیت‌کت و جدیدتر و همچنین آیفون با iOS 8 یا بالاتر از طریق بلوتوث متصل کنید.

قیمت ساعت برای هر دو رنگ آن 250 دلار انتخاب شده و اگر قصد خرید بندهای چرمی اضافه آن را داشته باشید می‌توانید هر کدام را با قیمت 40 دلار خریداری کنید.